Rekordzista absolutny.

Pytanie konkursowe: Co łączy następujących użytkowników naszego serwisu: MaxPerformance, RadekSS, RadekSS92, SzamanVCF, Szaman-NTFS, Cocaine oraz MXP-V?

Prawidłowa odpowiedź: Nadzwyczajna zbieżność imion, nazwisk, miejscowości urodzenia, daty urodzenia oraz zainteresowań.

Czym tłumaczyć ten niespotykany dotychczas fenomen? Albo w jednej z jaworzyńskich rodzin na świat przyszły 7-raczki, którym rodzice – dla żartu – dali to samo imię na chrzcie, albo spotkaliśmy się z przypadkiem rozsiedmienia(?) jaźni. W swej małostkowości, bezwzględności i absolutnym wyzuciu z cnoty wyrozumiałości w połączeniu z chorobliwą podejrzliwością, nie daję wiary w pierwszą z tych możliwości, zaś druga bynajmniej mnie nie wzrusza. Rodzi się jednak elementarne pytanie, czy jest inna możliwość? Co może skłaniać do 7-krotnej rejestracji w danym serwisie? I co – o zgrozo – skłonić może, do prowadzenia dyskusji z samym sobą w newsach sprzed paru miesięcy? Kto nie wierzy, zapraszam do archiwum. Może ktoś wykryje konto nr 8? Owocnych poszukiwań.

Poprawka: jak to Mruwek ładnie ujął: niestety w kwestii dyskusji musicie uwierzyć nam na słowo, bo zmultiplikowana „rozmnożeniem” kont złość Mruwka, wtrąciła owe posty w przepastne otchłanie niebytu.

Ale konkurs wyszukiwania wielokontów (nie tylko wspomnianego Użytkownika) ogłaszam za rozpoczęty.