100 lat Mariusz!

Assist we własnej osobie.Dokładnie 19 lat temu, w oddalonym o około 30 km od Łodzi Głownie, na świat przyszedł Mariusz Walczak. Na stałe zamieszkały w sąsiednim Strykowie, Mariusz szybko zainteresował się piłką nożną oraz poezją, amatorsko, aczkolwiek z wielkim kunsztem uprawiając owe obydwie wspaniałe dziedziny sztuki. Kibicom Valencii znany jako Assist Magic, już ponad półtora roku współtworzy nasz serwis, dla którego napisał już setki newsów. I choć ostatnimi tygodniami – w związku z maturą – aktywność Mariusza nieco spadła, teraz – mając egzamin dojrzałości już za sobą, zapewnia, iż wraca do bardzo aktywnej działalności, z jakiej znaliśmy go dawniej.

W związku z doniosłym tym wydarzeniem, które nie mogło przejść bez echa w naszym serwisie, w imieniu Redakcji oraz Wszystkich Kibiców Valencii, pragnę złożyć serdeczne życzenia dla naszego redakcyjnego kolegi, życząc Mariuszowi zdrowia, szczęścia i pomyślności, w życiu prywatnym i zawodowym, jak najszybszego wydania tomika poezji (która dzięki docenianiu talentu dzisiejszego solenizanta przez różnorakie serwisy staje się coraz bardziej znana w internecie), bezbolesnego wykonania tatuażu (naturalnie z Nietoperzem w roli głównej) w poniedziałek, dostania się na wymarzone ekonomiczne studia w Łodzi oraz radości z życia i gry swych piłkarskich ulubieńców, którzy zapewne wygrają dla nas wiele cennych trofeów.

Na koniec, w imieniu Mariusza zapraszam do zachwycania się jego poezją, bowiem zapewne za kilkanaście/dziesiąt lat, znajdą się ludzie, którzy z uporem będą powtarzać: Walczak wielkim poetą był! ;)

Aby rozpocząć zachwyt wystarczy odwiedzić Magic’zny blog Assista : klik!

Amunt Mariusz, Amunt Assist Magic!!!

 • http://www.vcf.pl marcin90

  Sto lat jeszcze raz ;]

 • Ulesław

  Dokładnie. 100 lat jeszcze raz ;)
  Niby żeś abstynent, ale postawić zawsze możesz ;)

 • mz

  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ASSIST!

  btw: pokaż tatuaż ;P
  btw2: dzisiaj urodziny ma także Navarro (;

 • ruben

  Najlepszego Mariusz ! Amunt ;)

 • Maslana

  Napoczątku myślałem, że to ksiądz :P Sto lat. Pokaż tatułaż z nietoperzem :D

 • szuu

  najlepszego :)

 • Assist Magik

  Dzięki :)
  a tatuaż będzie dopiero w poniedziałek, więc za tydzień powinien się w sieci pojawić więc poinformuje was moi drodzy ;)
  jeszcze raz dzięki ;)

 • mruwek

  Wszystkiego dobrego Assist!

 • Zibi

  Nie zauważyłem wczoraj więc pożyczę dziś.

  Najlepszego Magiku!