Sto lat Ruben!!!

Dokładnie 22 lata temu – 26 maja 1985 roku na świat przyszedł znany nam bliżej jako Ruben ojciec naszego serwisu i jego redaktor naczelny. Mimo iż teraz aktywność naszego redakcyjnego kolegi w pisaniu dla serwisu jest zerowa (spowodowane jest to różnymi względami) to i tak wszyscy kojarzą jego świetne newsy i felietony, którymi nas raczył, kiedy tylko pozwalał mu na to czas. Warto także dodać, że gdyby nie on to wystartowanie z nową odsłoną byłoby niemożliwe.

W związku z tak wyjątkowym dniem dla Mateusza w imieniu własnym, redakcji i użytkowników naszego serwisu chciałbym życzyć mu dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, spokoju, by jego życie toczyło się tak, jak tego zapragnie oraz mnóstwa sukcesów naszego zespołu.

AMUNT RUBEN!!! Wszystkiego najlepszego !!!

Ten tekst został opublikowany w kategorii: Bez kategorii . permalink.
 • mruwek

  Ta…
  Współpraca nad nową odsłoną to było to :D
  Ruben zaprojektował całą szatę graficzną serwisu, którą możecie teraz podziwiać.

  Wszystkiego dobrego Amigo!

 • Ulesław

  No proszę! Kolejny solenizant! Będzie dziś czyje zdrowie opijać, oj będzie ;)
  Najlepszego oczywiście dla Ojca Dyrektora serwisu vcf.pl ;D

 • Assist Magik

  a ja byłem planowany, by urodzić się 26 maja, więc był świętował razem z Rubenem :) a tak to pozostaje mi powiedzieć, że wszystkiego najlepszego :)

 • Maslana

  100 Lat :)

 • ruben

  Dzieki Marcin :) i dzieki Wszystkim za życzenia. Aż się wzruszyłem nieco ;) Na szczęście mam godnych następców i serwis trzyma poziom taki jak trzeba. Amunt VCF.PL !

 • Vicente_vcf

  Oj dawno tu nie bylem :) ale to niestety z braku czasu :/
  mocno spoznione zyczenia ruben :) Wszystkiego naj…
  pzdr