Jak dwie krople wody… cz.3

Sporo czasu upłynęło, odkąd po raz ostatni prezentowaliśmy naszym czytelnikom drugie twarze osób związanych z Valencią. Tym razem przekonacie się, m. in. o ukrytych zdolnościach taktycznych i logistycznych Bakero, będącego permanentnie w cieniu swojego guru, Ronalda Koemana czy też o koneksjach strzelca ostatniego gola w finałowym meczu Copa del Rey z… Barceloną.

 1. Zapewne niewielu spodziewałoby się jakiegokolwiek związku El Moro z katalońską Barceloną. Tymczasem na co dzień w barwach AXA(dawniej Winthertur) Barcelona występuje typowa koszykarska ‘3’, Gianluca Basile – brat bliźniak Morientesa, wyższy od mierzącego 186 cm wzrostu delantero o zaledwie 4cm ;>
2. Podobno główny prowadzący The Muppet Show, żaba Kermit, rozważa w najbliższym czasie wznowienie emisji programu. Pierwszym gościem miałby być Javier ArizAmendi.

3. Carlos Tarque – założyciel hiszpańskiego zespołu rockowego z Murcii, M-Clan(Murcielagos Clan…) i Santiago Canizares, piłkarz-legenda Ches.
4. Jak się okazuje, Villa nie bez przyczyny nazywany jest łowcą goli – po lewej odtwórca roli Robin Hooda w filmie z 1922 roku, Douglas Fairbanks.
5. Z kolei tego wodza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nasz Pierwszy Konsul i Cesarz w jednym.

Cdn…