A nie mówiłem?

Raczyłem napisać (29.10.2007):

Zobaczymy, że jeszcze będziecie płakać po Quique. Pochopny ruch władz klubu, który klubowi wyjdzie na złe…

minęło trochę czasu i…

spyder napisał (28.11.2007):

I co zwolennicy Koemana? QF to był patałach, co nie? Nieudacznik. To tera macie. kompromitacja. Z Murcia ten mecz 3-0 to każdy w ten dzien wygrałby, wygrał więc także wybitny strateg holenderski. Trza go zwolnić jak najszybciej

Arkuss napisał (28.11.2007):

dupa dupa dupa… czułem że tak będzie… Koeman to frajer a nie trener…

Mistic napisał (2.12.2007):

„Lolek -> Fuera koeman ;] ”

Fuh napisał (2.12.2007):

Najwieksze bledy Vcf to:
1. Zwolnienie Quique

Maślana napisał (3.12.2007):

Żałuje, że byłem zwolennikiem odejścia Floresa. Wybaczcie…[*].

Adrian_Vcf napisał (3.12.2007):

Koeman Wypierdalaj tyle w tym temaCIE

BYKU napisał (3.12.2007):

Ja proponuje Jacka Gmocha na stanowiska trenera, jest 5 razy tanszy a wyniki byłyby takie same, a tak na powaznie to jesli Koemann nie wykrzesa nic z tej drużyny to juz powinien pakowac walizy.

Mico napisał (3.12.2007):

aż szkoda gadać:(((
zwolnienie QQ jednak było błędem….

AMUNT!

Nie żeby sprawiło mi to radość, że udało mi się przewidzieć przyszłość. Wręcz przeciwnie.

 • nF

  Marcinie każdy wie, jakie nastroje panują po przegranym meczu. Ale troche opanowania QQ budował zespół przez 2,5 roku a Koemana chcecie zwalniać po miesiącu? może ktoś z was zajmie jego miejsce? QQ miał dużo czasu więc dajcie chociaż pół roku Koemanowi a nie zachowujecie się, jak dzieci. Zwolnimy Koemana i niech przyjdzie nawet Mourinho a Valencia nadal będzie grac tak samo. W miesiąc to możecie sobie Fife ukończyc:F Według mnie zwolnienie QQ było dobrym posunięciem. Może Ronald to nie jest trener którego sobie wymarzyłem ale trzeba mu dać szanse a nie wypinać sie na wszystko. Może myślicie, że bez trenera będziemy grać lepiej skoro każdego chcecie zwalniać? fuera Adrian_Vcf fuera Mistic sam sobie mogę napisać. Wyniki przyjdą z czasem odczekajmy chwile i dajmy trenerowi budować zespół.

  @ Marcin gdy drużyna Floresa seryjnie przegrywała mecze byłeś zawsze za Floresem. Jego już nie ma, dawałeś jemu długi czas na poukładanie drużyny daj go Koemanowi. Bądź obiektywny nikt nie spodziewał się cudów po przyjściu nowego trenera a takie krytykowanie pracy po miesiącu jest chyba nie na miejscu. Nie zbieraj negatywnych opinii o koemanie bo to nic nie da, tylko co niektórym młodszym użytkownikom może namieszać w głowie. Zajmij się pisaniem tekstów, które naprawde umiesz dobrze zredagować a dajesz się ponieść emocjom, próbować udowodnić swoją racje? ostatni tekst „trzeba mieć jaja panowie” wybitnym nie jest, i możesz pisać zdecydowanie lepsze felietony , gdy tylko chcesz a nie zajmujesz sie zbieraniem „śmietnika”:PP

  To na tyle ach się wypociłem:D

 • http://www.vcf.pl marcin90

  A więc tak. Tym wpisem chciałem tylko udowodnić jak zmienna jest opinia kibiców. Nieco ponad miesiąc temu wszyscy się cieszyli z odejścia QQ, a teraz tego posunięcia klubu żałują(co oczywiście im wytknąłem). Ja oczywiście chcę jak najlepiej dla Ches i nie ma dla mnie znaczenia, czy drużynę prowadzi Koeman,Flores, czy pan Iksiński -każdemu będę kibicował z całego serca, bo prowadzi on moją Valencię. Moje komentarze są bardziej niż w Koemana wymierzone w tych,którzy spodziewali się, iż zmiana trenera da natychmiastowe efekty.

  A odnośnie „Trzeba mieć jaja panowie” – to są po prostu moje odczucia, rozgorycznie po ostatnich klęskach – bo inaczej tego nie można nazwać – Valencii. Felietonem tego nie nazywam, raczej zwykłym wpisem do blogu, własnymi przemyśleniami spisanymi na gorąco. Pozwoliłem sobie właśnie w ten, a nie inny sposób powiedzieć co myślę o postawie naszych kopaczy. Wszak ten blog od tego jest ;)

 • Fuh

  MArcin jak Ci sie chce to poszukaj co ja pisalem, a pisalem ze bedziemy tego zalowac, ze to blad etc. wiec decyzji nie zmienilem ;)
  QQ Wroooooooooooooc !
  Ewentualnie jeszcze Del Bosque moze przyjsc :)
  Amunt !
  Btw.
  w „trzeba…..”
  Napisales ze kazdy prawie Klub Chcialby Joaquina :P Czyzby zmiana zdania na temat Ximo ? ^^:)

 • http://www.vcf.pl marcin90

  Żadna zmiana, ale zapewne wiele klubów by nie pogardziło wieloma naszymi zawodnikami w tym Joaquinem, więc tak napisałem.
  Tak coś mi się kojarzyło, iż byłeś przeciwny zwoleniu. W takim razie obaj mieliśmy rację.

 • dzidek

  Z tym powiedzeniem „a nie mówiłem” jakoś dziwnie kojarzy mi się Carboni. Pomijając już niesnaski między nim a QSF, oddać mu należy, że miał rację w związku ze starą gwardią… .

 • dzidek

  miało być „…co do starej gwardii” ;)

 • AmuntVCF

  1/10

 • Gracelyn

  At last! Someone who udnrsetands! Thanks for posting!